Užsakymų rinktuvai

Rezultatų: 8

Crown užsakymų rinktuvai labiausiai koncentruot į visą rinkimo procesą, nepriklausomai nuo užduoties. Šie rinktuvai padidina našumą, pritaikymo universalumą ir ergonomiką bei ilgalaikio veikimo patikimumą.

Tyrimai parodė, kad 90 proc. surinkimo laiko yra praleidžiama nesant įrenginyje, Crown inžinieriai ir dizaineriai sukūrė platų asortimentą variantų ir priedų, kurie atitiktų tikslius kiekvieno naudojimo reikalavimus ir sumažintų ir supaprastintų operatorių judesius įlipant/išlipant iš rinktuvo.

Perkelkite susirinkimą į aukštesnį lygį

GPC serija siūlo platų užsakymų rinktuvų pasirinkimą, kad būtų patenkinta bet kokia pritaikymo problema, įskaitant aukštesnius, sunkesnius krovinius ir antrojo lygio surinkimą.

Pasirenkama nuleidžiama platforma suteikia operatoriui didesnį pasiekiamumą. Taip pat galima pasirinkti platformos pakėlimo opciją, padedančią operatoriams surinkti prekes iš antrojo stelažų lygio .

Užsakymo rinktuvų modeliai su šakių pakėlimu suteikia ergonominius ir našumo pranašumus. Šakės gali būti nuleidžiamos arba pakeliamos, kad kuo labiau sumažėtų apkrova operatoriui keliant krovinius ar lenkiantis. Tokiu būdu sumažinamas nuovargis.

Optimizuokite užsakymų surinkimo procesą

Crown išskirtinė „QuickPick Remote“ užsakymų rinkimo technologija automatizuoja užduotis supaprastindama darbų srautą. Naudodamiesi paprastu mygtuko paspaudimu, operatoriai gali pastumti rinktuvą iki optimalios surinkimo padėties.

Tai padeda:

• Sutaupyti laiko

• Sumažinti riziką

• Padidinti produktyvumą

Sukurtas patikimai veiklai

Crown užsakymų rinktuvai turi tvirtą ir patikimą dizainą, kuris gali atlaikyti intensyvią užsakymų vykdymo aplinką.

Crown taiko pažangias technologijas montuodama kintamosios srovės variklius, Crown išskirtinę „Access 1 2 3“ visapusišką sistemos valdymo kontrolę, „e-GEN“ stabdymą ir elektroninį vairo mechanizmą, užtikrinantį saugų našumą ir produktyvumą.

Ilgalaikė sėkmė

GPC serijos „Crown“ rinktuvų kūrimo procese inžinieriai sau išsikėlė techninį iššūkį – tvirtesnis, aukštesnio lygio eksploatacinės savybės ir mažesnis energijos suvartojimas.

Su Crown vertikaliai integruotomis gamybos ir antrinės rinkos paslaugomis bendros nuosavybės sąnaudos gali būti gerokai mažesnės.