Snorkel keltuvai

Snorkel keltuvai saugiam darbui aukštyje

Snorkel yra pirmaujanti pasaulinė darbo platformų gamintoja. Šie aukštos kokybės keltuvai užtikrina saugų ir efektyvų darbą aukštyje nuo 2 metrų iki 40 metrų.

Lengvieji žirkliniai keltuvai pritaikyti saugiai dirbti žemesnio aukščio darbus. Jie yra mažos grindų apkrovos. Šie keltuvai yra alternatyva tradiciniams žemo aukščio sprendimams, pvz., kopėčioms, pastoliams. Suteikia daugiau saugumo ir didina darbo našumą. Žirkliniai keltuvai yra pagaminti iš plieno. Jie turi daugybę tų pačių funkcijų ir sudedamųjų dalių, kaip ir mūsų didesni elektriniai keltuvai.

Stiebiniai keltuvai pasižymi dideliu manevringumu bei kompaktiškumu, todėl puikiai tinka sandėliavimo, pastatų priežiūros darbams atlikti. Integruotas akumuliatoriaus įkroviklis.

Strėliniai keltuvai pritaikyti itin didelio aukščio darbams. Jų darbinis aukštis  iki 27,7 m. Pakelia du žmones su įranga.

Mes galime pasiūlyti platų keltuvų asortimentą. Žirkliniai keltuvai, stiebiniai keltuvai ar strėliniai keltuvai bet kokiam pritaikymui. Keltuvai darbams tiek vidaus pastatų priežiūrai tiek lauko darbams.

Snorkel keltuvai yra lengvai pritaikomi jūsų individualiems verslo poreikiams.

Esame oficialus Snorkel atstovas Lietuvoje. Atliekame remontą ir atsarginių detalių tiekimą.

 

Snorkel keltuvų atsarginės dalysMarius Mažeika

Komercijos direktorius

Mob.t. +370 616 43837

marius.mazeika@nirlita.lt