Vilkikai

Rezultatų: 1

Crown vilkikai – sukurti našumui

Kai jūsų medžiagų srautas priklauso nuo vilkiko, nėra geresnio pasirinkimo nei patikima ir patvari Crown TC vilkikų serija, sukurta nuo pat pradžių iki tol, kol bus užtikrintas nuoseklus veikimas.

Visiška kontrolė

Crown Access 1 2 3 visapusiška sistemos kontrolė užtikrina sklandų, saugų eksploatavimą, nuolat stebint ir pritaikant vilkiką prie darbo aplinkos.

TC serija turi elektroninį valdymą, kad pagerintų manevravimą ir sumažintų operatoriaus pastangas.

Apdovanojimą gavusioje „X10“ valdymo rankenoje išdėstytos visos vilkiko funkcijos.

Optimizuokite užsakymo rinkimo procesą

Crown išskirtinė „QuickPick Remote“ užsakymų rinkimo technologija, skirta didelio intensyvumo užsakymų surinkimui ir vykdymui, leidžia automatizuoti užduotis, supaprastinančias darbo eigą. Paprastu mygtuko paspaudimu operatoriai gali perstumti vilkiką į optimalią padėtį.

  • Sutaupysite laiko
  • Sumažinsite riziką
  • Padidinsite našumą

Nuoseklus vilkiko veikimas

Crown TC serijos vilkikas yra sukurtas taip, kad užtikrintų geriausias šakinių krautuvų ir operatoriaus charakteristikas optimaliam našumui.

Crown e-GEN stabdžių sistema naudoja didelio sukimo momento traukos variklio galią, kad užtikrintų nuoseklų, patikimą ir ilgalaikį stabdymo efektyvumą.

Ši praktiškai priežiūros nereikalaujanti nesidėvinti stabdžių sistema eliminuoja poreikį reguliavimui ir sumažina aptarnavimo bei atsarginių dalių sąnaudas.

Išmanūs įrankiai

Crown išanalizavo visą transportavimo ir rinkimo užduočių spektrą ir sukūrė įvairius priedus, kad padidintų vilkikų patogumą, komfortą, saugumą ir našumą.

„Crown Work Assist“ prieduose yra universali montavimo sistema, leidžianti lengvai pritvirtinti ir suderinti tokius įrankius, kaip saugojimo kišenės, bloknotų tvirtinimo plokštuma, krovinių dėklai, duomenų monitoriai, šiukšlių maišelių laikikliai ir gėrimų laikiklis.

Ilgalaikė vertė

Crown TC serijos vilkikas suteikia išskirtinę ilgalaikę vertę.

TC serijos vilkikai yra tvirti, patikimo dizaino, kurį lemia realaus pasaulio poreikiai. Kad užtikrintų kiekvieno vilkiko ir komponento patikimumą, Crown atlieka didelius bandymus tiek laboratorijoje, tiek sandėlyje.

Crown vertikaliai integruotos gamybos ir antrinės rinkos paslaugos laikui bėgant sumažina įrenginio išlaikymo kaštus.