Elektriniai palečių vežimėliai

Rezultatų: 11

Elektriniai palečių vežimėliai Crown WT serijos – į pritaikymą orientuotas dizainas.

Crown dizaino pagalba elektrinis padėklų vežimėlis paverčiamas įrankiu, atitinkančiu Jūsų darbų srautui, naudojimo lygiui ar gamybinių patalpų išdėstymui.

WP serija, įskaitant naują kompaktišką WP 3010 modelį, atitinka daugelio sudėtingų sąlygų reikalavimus. Nepriklausomai nuo to, ar tai darbai doke, ar tiekimo grandyje, mažmeninė parduotuvė ar gamyba, Crown WP serijos vežimėliai – geriausias pasirinkimas Jūsų verslui.

Niekas negamina tvirtesnio palečių vežimėlio

Tvirti padėklų vežimėliai apibūnami ne vien tik keliamąja galia. WP serija atlaiko sudėtingiausias sąlygas ir užtikrina patikimumą, tvirtumą, krovinių stabilumą bei didelį našumą. Patvarūs plieniniai dangčiai apsaugo brangius vidinius įrenginio komponentus.

Crown suteikia 5 metų garantiją optimizuotai plieninei važiuoklei ir šakėms. Visi WP padėklų vežimėlių modeliai turi beveik nesugadinamą aliuminio lydinio valdymo rankeną ir svirtį. Kai kuriuose modeliuose naudojami dvigubo kėlimo cilindrai siekiant išvengti važiuoklės iškrypimo, kai atliekamas posūkis su aukštais kroviniais.

Sukurtas transportavimui

Nepriklausomai nuo to, ar tai atvykstančios, ar išvykstančios prekės, WP serijos padėklų vežimėlis leis atlikti bet kokį krovos iššūkį. Šie įrenginiai padidina našumą, pralaidumą ir padeda operatoriams saugiai ir efektyviai dirbti.

Kompaktiškas dydis ir mažas posūkio spindulys, užtikrina didelį manevringumą.

Trumpa bazė leidžia judėti vežimėliui pilnai pakrautuose sunkvežimiuose.

Paprasti valdikliai personalui ir sunkvežimių vairuotojams.

Skirtingi krovinio apsauginių rėmų dydžiai užtikrina didesnį krovinių stabilumą.

Mažas bendras aukštis leidžia laikyti vežimėlį po sunkvežimiu esančioje saugojimo dėžėje.

Pranašumas mažmeninėje prekyboje

Greitas ir saugus krovinių perkėlimas ir išdėstymas uždarose sandėliavimo patalpose ir siauruose praėjimuose netrikdant pirkėjų srauto –  tai nuolatinis iššūkis mažmeninėje prekyboje, su kuriuo puikiai susitvarko WP serijos vežimėliai. Kompaktiškas dizainas ir sklandus, intuityvus valdymas yra tik keletas naudingų dalykų.

Crown siūlo daugybę padėklų vežimėlių modelių, funkcijų ir galimybių, kad padėtų Jums optimizuoti bet kokį pritaikymą mažmeninėje prekyboje, pradedant nuo mažų parduotuvių iki prekybos centrų bei didelių DIY centrų.

Pakelkite šakes. Padidinkite našumą.

Specialiai pritaikytoms reikmėms, tokioms kaip padėklų pakrovimas ir iškrovimas rankomis arba lentynų papildymas, Crown siūlo padėklų vežimėlį su kėlimo šakėmis, kuris gali pakelti krovinius iki 750 mm, palengvinantį apkrovą stuburui ir padidinantį našumą.

Papildomi mygtukai  ant akumuliatoriaus dangčio viršaus leidžia operatoriams lengvai pakelti krovinį, stovint greta padėklų.