Rankiniai hidrauliniai vežimėliai

Rezultatų: 3

Rankiniai hidrauliniai vežimėliai Crown yra patvarūs, o ne vienkartiniai. Todėl Crown PTH serija siūlo aukščiausią kokybę, pranašumą ir patvarumą, viršijančius didžiausius lūkesčius.

Ilgaamžiškumas, išlaikantis laiko testą

PTH serijos rankinio padėklų vežimėlio tvirta konstrukcija pagaminta iš didelio kiekio plieno, ypač kritiniuose taškuose, užtikrina ilgaamžiškumą.

Ilgaamžiškumas pasireiškia dėl sustiprintos rankenos, tvirtų šakių, pagamintų iš storo plieno bei kitų papildomų sutvirtinimo elementų.

Be to, PTH serijos vežimėliuose naudojami naudoja galvanizuoti kaiščiai ir velenai, siekiant kuo labiau sumažinti rūdžių poveikį įrenginiui bei siekiant apsaugoti chromuotus stūmoklius nuo korozijos.

Sukurtas darbui

PTH serijos rankinis padėklų vežimėlis skirtas sklandžiam ir tyliam valdymui, todėl operatoriai mažiau pavargsta ir dirba efektyviau.

Rankenos forma ir storis, taip pat valdymo svirties konstrukcija ir išdėstymas sumažina operatoriaus nuovargį ir pagerina našumą. Neutralios padėties svirties padėtis neapkrauna valdymo rankenos, todėl manevravimas būna lengvesnis. Vairavimo ir šakių ratukai yra pagaminti iš aukštos kokybės komponentų ir guolių, kad būtų užtikrintas mažas pasipriešinimas riedėjimui. Vairuojamieji ratukai pasisuka 200 laipsnių, kad būtų patogiau manevruoti rankinį padėklų vežimėlį ankštose erdvėse. 18 cm šarnyriniai vairuojamieji ratukai yra suprojektuoti taip, kad išlaikytų optimalų sąlytį su grindimis. Tai padeda vartotojams lengvai judėti per dokų plokštes, priekabose ir išorėje, taip pat per nelygų paviršių. Įvažiavimas/išvažiavimas iš paletės yra lengvesnis ir greitesnis dėl optimaliai išdėstytų ritinėlių šakių galuose.

Papildomas komfortas ir funkcionalumas

PTH serijoje yra rankinio ir elektrinio žirklinio vežimėlio modelis, užtikrinantis didesnį našumą. Jie gali būti naudojami kaip:

  • rankiniai padėklų vežimėliai
  • sandėliavimo stalai
  • darbo stalai

Kėlimo šakės pakyla iki 800 mm, todėl operatoriui nebūtina lenktis, sunkiai kelti. Visa tai padidina efektyvumą atliekant pasikartojančius veiksmus.

PTH rankinis palečių vežimėlis – paprastas aptarnavimas

Crown kuria ilgalaikę vertę visiems savo įrenginiams, o PTH rankinis padėklų vežimėlis nėra išimtis.

Itin tvirta pompos vožtuvo konstrukcija, o bandymai iki daugiau nei vieno milijono ciklų užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

Siekdami mažinti techninę priežiūrą, Crown taip pat naudoja:

Susitepančias įvorės

Lengvai keičiamą pompos vožtuvų įdėklą

Fiksavimo žiedus, jungiančius strypą ir kreipiančiąsias.