Rietuvai

Rezultatų: 10

Rietuvai Crown RR/RD serijos – išmanus ir galingas.

Vienas dalykas – sukurti rietuvą, kuris gali veikti. Kitas – sukurti rietuvą, kuris būtų išmanus ir paremtas šiuolaikinėmis technologijomis.

Crown RR/RD rietuvų serija užtikrina tai: galingi, našūs, su novatoriškomis technologijomis.

Užtikrintas patogumas

RR / RD rietuvo inovatyvios savybės ir išskirtinis dizainas suteikia operatoriams neprilygstamą komfortą, pasitikėjimą ir saugumą.

Tai faktas: operatoriai, kurie yra labiau pasitiki, padaro daugiau. Būtent čia Crown visiškai integruotas operatorių skyrius tikrai užtikrina valdymo lengvumą, patogumą, pasitikėjimą ir saugumą.

Crown reguliuojamas šoninis įėjimas užtikrina maksimalų efektyvumą ir matomumą. Penkios kontaktinės vietos su pagrindu pagerina operatoriaus stabilumą.

RR / RD rietuvai užtikrina tikslų valdymą

Naudodamas išmanias sistemas, intuityvią “all-in-one” rankeną ir parinktį “Load Handling Assist”, RR / RD rietuvas užtikrina tikslumą ir puikų funkcijų valdymą.

Crown išmaniosios sistemos nuolat stebi ir analizuoja krautuvo veiklą, kad būtų galima valdyti važiavimo greitį, stabdymą, posūkio greitį ir išlaikyti stabilumą.

“Multi-Task” valdymo rankena leidžia operatoriams valdyti važiavimo kryptį ir greitį, atliekant kėlimo ir išstūmimo veiksmus.

Įspūdingos charakteristikos

Kiekviena šios rietuvų serijos sudedamoji dalis yra sukurta Crown, siekiant pasiekti optimalų našumą keliant, nuleidžiant, manevruojant ir pan.

RR / RD serija suteikia tikslų kėlimą, nuleidimą ir važiavimo greitį, pritaikydama įrenginį operatoriaus poreikiams ir užduočių atlikimui.

“OnTrac” prasisukimo kontrolė sumažina padangų prasisukimą  įsibėgėjant, greitėjant ir stabdant. Tai priveda prie trumpesnių stabdymo atstumų ir ilgesnio padangų tarnavimo laiko.

  Patikimas visą tarnavimo laiką

Crown sistemingas požiūris į tarnavimo laiką apima viską nuo dizaino ir gamybos iki diagnostikos, paslaugų ir dalių.

Tai taip pat apima Crown suprojektuotus ir pagamintus elektros variklius, kurie nuolat užtikrina didesnę galią.

Be to, Crown sukurti valdymo blokai su greitesniais apdorojimo greičiais suteikia rietuvui našumo ir patikimumo.