Rietuvai

Rodoma 1–12 produktų - viso yra 13

Elektriniai rietuvai Crown ESR 5220, ESR 5240, ESR 5260


Geriausias rietuvas pergabens Jūsų krovinius greitai, lengvai, saugiai ir ekonomiškai. Čia ir prasideda visapusiška ERS rietuvų nauda.

 

Sukoncentruotas į eksploatacines savybes

Crown ESR serijos rietuvai siūlo platų kėlimo aukščių, keliamosios galios, eksploatacinių savybių ir operatoriaus funkcijų pasirinkimą.

Operatoriai gali pasitikėti Crown intelektualia optimizuoto posūkio greičio sistema, kuri automatiškai reguliuoja pagreitį ir lėtėjimą, kad būtų užtikrintas didžiausias saugumas ir našumas įveikiant posūkius.

ESR serija užtikrina sklandų ir tikslų hidraulinių funkcijų valdymą bei visas standartines ir papildomas funkcijas, skirtas padidinti operatoriaus efektyvumą.


Vienas lankstus sprendimas

Su keturiais trijų galingumų modeliais ir iki 13 metrų siekiančiais kėlimo aukščiais, ESR serijos rietuvas suteikia lankstumo sprendžiant dėl įvairių stelažų aukščių, erdvės panaudojimo ir dar daugiau. Supaprastinta konstrukcija padeda operatoriams lengvai ir efektyviai judėti Drive-In tipo stelažuose.

Nuo pilnaverčio ESR 5220 iki geriausio klasėje ESR 5280S, Jūs rasite rietuvą, atitinkantį Jūsų poreikius, darbinį koridoriaus plotį ir kėlimo aukščio reikalavimus.


Komfortas suteikia našumo

Ergonomika vaidina svarbų vaidmenį daugelyje ESR serijos rietuvų. Nuo valdiklio iki komforto, tikslas yra padidinti našumą kiekviename žingsnyje.

Pvz., „Crown“ išskirtinė paverčiama „MoveSeat“ sėdynė su integruota galvos atrama, pasiverčia atgal, kad padidėtų matomumas, tuo pačiu sumažinant stresą nugarai ir kaklui.

Paimkite valdiklius ir pajusite sklandžius ir efektyvius judesius bet kuria kryptimi: važiuojant, manevruojant, keliant ar išstumiant stiebą.


Crown ESR serijos rietuvas užtikrina nesulyginamą ilgalaikę vertę

Crown projektuoja ir gamina kintamosios srovės traukos ir hidraulinio siurblio variklius, siekiant optimizuoti eksploatacines savybes, energijos sąnaudas ir sumažinti techninę priežiūrą. Šie dideli ir patvarūs varikliai tiekia patikimą energiją – veikia tyliau pačiose reikliausiose sąlygose.

Su Crown unikalia vertikaliai integruota gamyba ir priežiūros po pardavimo paslauga bendros nuosavybės sąnaudos gali būti gerokai mažesnės.