Hyundai

UAB „Nirlita“ prekiauja naujais Hyundai ir naudotais įvairių gamintojų elektriniais, dujiniais ir dyzeliniais krautuvais bei sandėliavimo technika, rankiniais hidrauliniais vežimėliais, atsarginėmis dalimis, traukos baterijomis, priedais krautuvams. Pas mus rasite platų daugelio autokrautuvų gamintojų atsarginių dalių asortimentą.

Aprašymas. Hyundai krautuvai – tai patikimi ir patogūs naujos kartos įrenginiai. Šių krautuvų techniniai duomenys dažnai lenkia daugelio gamintojų krautuvų specifikacijas, todėl Hyundai krautuvai yra optimalus pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu. Šiuose krautuvuose nemontuojama sudėtinga elektronika, todėl šios savybės užtikrina ilgaamžiškumą.

Saugumas ir komfortas. Hyundai krautuvai suprojektuoti patogiam operatoriaus darbui, todėl šie krautuvai yra saugūs ir patikimi. Galimas įvairių funkcijų ir režimų pasirinkimas, užtikrinantis atliekamų darbų įvairovę ir atitinkantis reikiamų darbų specifiką.

Valdymas ir priežiūra. Krautuvų valdymas yra labai paprastas ir ergonomiškas, nereikalaujantis papildomo pasiruošimo. Krautuvų kasdienė priežiūra nėra sudėtinga, paprasta atlikti techninės priežiūros ir remonto darbus – visi galimų gedimų taškai lengvai prieinami.

Manevravimas. Hyundai šakiniai krautuvai yra gan manevringi, todėl net ir nedidelėse erdvėse jais nesudėtinga atlikti numatytus darbus. Dėl tam tikrų specifinių charakteristikų šie krautuvai yra ekonomiškesni nei daugelio kitų gamintojų krautuvų.

Pritaikymas. Hyundai šakiniai krautuvai skirti darbui uždarose bei atvirose patalpose, šaldytuvuose, tinkami atliekant statybos darbus, medienos apdirbimo, maisto pramonėje, antrinių atliekų perdirbimo srtityse. Todėl Hyundai šakinių krautuvų panaudojimo galimybės tikrai plačios.

Mūsų sandėlyje visada rasite sau tinkamą pakrovėją, nežiūrint į tai, kam jis bus skirtas – ilgalaikei ar trumpalaikei nuomai, pirkimui. Didžiausias šiaurės Lietuvoje specializuotas remonto centras turi puikią galimybę atlikti kapitalinį ir einamąjį Jūsų krautuvo remontą.

Mobilus servisas taip pat gali atvykti į autokrautuvo buvimo vietą. Tai leis Jums sutaupyti darbo užmokestį ir atsikratyti papildomų rūpesčių.