Šakiniai krautuvai

Rezultatų: 5

Crown šakiniai krautuvai – pakelia patikimumo kartelę

Tiek lauke, tiek viduje Crown krautuvams nebaisūs sunkiausi realaus gyvenimo iššūkiai, susiję su galia, produktyvumu ir našumu.

Crown C-5 serijos krautuvai iš naujo perbraižo dujiniu krautuvų segmentą įdiegtomis naujovėmis, kuriomis pasiekiama pažanga kiekvienoje detalėje. Nuo savo aukštos kokybės variklio iki tikslaus aušinimo, ergonomiško dizaino ir ypatingo stabilumo, C-5 serija nustato naujus standartus visame segmente.

Operatoriai pajus sklandų valdymą ir lengvumą kiekviename veiksme, t. y. važiuojant, vairuojant, pakeliant ar pakraunant ir iškraunant.

Protingas plieno naudojimas, išskirtinis stabilumas ir lengvai pasiekiami valdikliai padeda operatoriui pasiekti dar daugiau. Crown gamintojas, sukaupęs dešimtmečių patirtį su krautuvais, užtikrina statinį ir dinaminį stabilumą. Išskirtinė Crown stabilumo sistema sujungia inžinerijos, gamybos ir integruotas technologijas, kad užtikrintų optimalų saugumą ir našumą.

Variklio balansavimas iš esmės panaikina vibraciją, leidžiančią sklandžiau veikti ir suteikiančią geresnį komfortą operatoriui.