Rinktuvas Crown LP 3510 

Rinktuvas Crown LP 3510 

Kuro tipasElektra
Keliamoji galia1000 kg
Maks. kėlimo aukštis1025-1620 mm
Maitinimas24V/450-625 Ah

Vidutinio lygio rinktuvas Crown LP 3510 su fiksuotomis šakėmis.

LP vidutinio lygio užsakymų rinktuvas suteikia greitą priėjimą prie didelių gabaritų krovinių ar paketų.

Čia prasideda greitesnis prieinamumas

Surenkant užsakymus greitas priėjimas yra viso ko pagrindas. Štai kur Crown LP serijos vidutinio lygio užsakymo rinktuvas su universaliu valdymu, pažangiu ergonomiškumu ir patikimumu pranoksta kitus.

Rinktuvas Crown LP 3510  užtikrina nuolatinį judėjimą

Crown LP serijos vidutinio lygio užsakymų rinktuvas užtikrina našumą dėl važiavimo tiesia linija ir automatinio greičio nustatymo funkcijų.

Be to, intuityvūs, universalūs kėlimo, traukos ir vairavimo valdikliai užtikrina maksimalų greitį, tuo pačiu užtikrinantys tikslų valdymą.

Sukurkite ilgalaikį patikimumą

Esant greitam surinkimo darbui, operatoriaus pasitikėjimas yra labai svarbus. Kai operatoriai pasitiki užsakymų rinktuvu, jie atlieka daugiau.

Pirma, LP vidutinio lygio užsakymų rinktuvai skatina ilgalaikį pasitikėjimą dėl gerai suplanuoto operatoriaus skyriaus, kuriame viskas yra lengvai pasiekiama.

Crown inžinieriai ir dizaineriai sumontavo kintamosios srovės traukos ir vairavimo variklius, kad sumažintų pastangas valdymui, sklandžiau veiktų ir užtikrintų daugiau patikimumo krovos darbuose.

Pasirinkite geresnę darbo vietą

Nesvarbu, kiek valandų per dieną praleidžiama Crown LP serijos rinktuvuose, Crown projektavimo komandos siekia, kad jos būtų veiksmingos, efektyvios ir patogios operatoriams.

LP serijos vidutinio lygio užsakymų rinktuvo operatoriaus skyriuje yra intuityvus valdymas, ekranas, darbą palengvinančios funkcijos ir dar daugiau.

Daugelis opcijų, įskaitant darbą palengvinančius priedus ir šakių valdymą iš šono, kai kur dar labiau pagerina įrenginio našumą.

 Skaičiuokite našumo metus

Crown klientai tikisi vidutinio lygio užsakymų surinktuvų, kurie atlieka puikų darbą kiekvieną pamainą ir metų metus. Taigi Crown juos būtent tokiu būdu ir gamina.

Su „Crown“ unikaliomis vertikaliai integruotomis gamybos ir antrinės rinkos paslaugomis bendros nuosavybės sąnaudos gali būti gerokai mažesnės.

Papildoma informacija

Serija

LP serija

Modelis

Užsakymų rinktuvas Crown LP 3510 

Variklio tipas

Elektra

Šalis gamintoja

JAV

Bendras plotis

950 mm

Maks. platformos kėlimo aukštis

1195-1790 mm

☎ Kalbėkime gyvai

Dėl Crown technikos kreiptis:

Metalistų g. 6,
LT-78107 Šiauliai

Marius Mažeika

Mob. tel +370 616 43837

Tel.: +370 41 544342
Faks.: +370 41 546116 
El. paštas: marius.mazeika@nirlita.lt