Naudoti krautuvai

Rezultatų: 4

Naudoti krautuvai užima didelę dalį naudojamos technikos didmeninėje prekyboje, logistikoje, pramonės įmonėse.

Teleskopiniai naudoti krautuvai daugiausia naudojami žemės ūkyje ir statybose. Dažniausiai naudojami krautuvai nuo 1 iki 12 tonų keliamosios galios. Tokių krautuvų aukštis siekia iki 11 m.

Vis didėjančią dalį naudotų krautuvų asortimente užima mažoji sandėlio technika.  Tai palečių transportavimo ir aukšto kėlimo vežimėliai.

Visi krautuvai skirstomi pagal prievado tipą. Varomi dyzelinių arba dujinių variklių ar elektrinių baterijų.

Kuo skiriasi trijų ir keturių ratų krautuvai?

Naudoti elektriniai šakiniai krautuvai būna dviejų ašių, keturių ratų. Jie yra stabilesni keliant didesnius svorius į aukštesnius paletinius stelažus. Tuo tarpu triračiai elektriniai krautuvai  pasižymi dideliu manevringumu ir mažu apsisukimo spinduliu.

Kaip pasirinkti naudotą krautuvą?

Perkant naudotą krautuvą pirmiausia pasirenkamas variklio tipas. Dyzeliniai krautuvai naudojami krovos darbams lauke. Dujiniai ir elektriniai krautuvai darbui patalpų viduje.Pasirenkama reikalinga kėlimo galia ir kėlimo aukštis. Kėlimo šakės yra pritaikomos. Būna nuo 0,8 – 2,4 metrų.

Svarbiausia atkreipti dėmesį į atidirbtų moto valandų kiekį. Naudoti ir tinkamai prižiūrėti krautuvai nuo 5 iki 10 tūkstančių moto valandų nereikalauja didelių išlaidų.

Kokie privalumai perkant naudotą šakinį krautuvą?

Norimos kainos nusistatymas. Pagrindinis kriterijus apsisprendžiant naudoto krautuvo kaina.