Aukšto kėlimo palečių vežimėliai

Rezultatų: 12

Aukšto kėlimo palečių vežimėliai Crown efektyūs ir ekonomiški įrenginiai.

Crown WF serijos aukšto kėlimo vežimėlis taupo laiką ir sąnaudas.  Jis yra vienas iš populiariausių sandėlio įrenginių. Dabar galite sutaupyti vietos ir tvarkyti produktus greičiau. Bei suteiksite darbuotojams greitesnį, saugesnį būdą pakelti ar pervežti sunkius arba didelius krovinius.

Lankstumas ir universalumas

Crown WF serijos vežimėlis yra patikimas darbinis arkliukas daugelyje vietų, ypač kai erdvė yra ribota. Kompaktiškas dizainas puikiai veikia siauruose praėjimuose, o keliamoji galia siekia iki 1200 kg.

Judėkite lengvai

Perpildytuose praėjimuose ir ankštose erdvėse šie vežimėliai leidžia darbuotojams efektyviai tvarkyti euro padėklus. Dėl mažo sukimosi spindulio ir išskirtinės Crown X10 rankenos, operatoriai gali tiksliai valdyti įrenginį.

Nedidelis maitinimo blokas. Gero matomumo stiebas ir efektyviai išvedžiotos hidraulinės linijos. Šie rodikliai padeda pasiekti gerą matomumą, net jei dirbate su pakeltais kroviniais ar transportuodami produktus. Šis įrenginys siūlo neprilygstamą matomumą visur; į priekį, į viršų ir iš abiejų pusių.

WF aukšto kėlimo vežimėlis yra galingas

WF serijos vežimėliai užtikrina pusiausvyrą tarp galios ir saugumo – padeda operatoriams be didelių pastangų manevruoti ir padėti krovinius  sunkiai prieinamose, perpildytose erdvėse. Be to, centre sumontuota valdymo rankena išlaiko operatorių pastoviu atstumu nuo pavaros mechanizmo atliekant dešinįjį ir kairįjį posūkį.

Optimizuokite erdvę ir padidinkite pasirinkimą

Tinkamas krovinių sudėjimas gali atlaisvinti didelį plotą sandėlyje, pagerinti inventorizacijos organizavimą ir prieinamumą, padidinti produktyvumą ir pelną. Dėl mažo WF serijos vežimėlio sukimosi spindulio, sandėliavimo praėjimus galima sumažinti, paskirstant daugiau sandėlio vietos atsargoms.

Vartotojai taip pat gauna naudos iš patobulinto produktų prieinamumo, nes atsargos visada yra toje vietoje, kur jos turėtų būti – tai svarbiausia siekiant padidinti našumą atkrovimuose, kai prieinamumas ir pasiekiamumas gali sutaupyti laiko ir energijos.

Ilgalaikė vertė

Crown suteikia ilgalaikę vertę visiems savo aukšto kėlimo vežimėliams, įskaitant daugiau panaudojamo plieno nei konkurentų įrenginiuose, kad apsaugotų vidinius komponentus ir prailgintų jų eksploatavimo trukmę. Tai užtikrinama vienintele rinkoje garantija įrenginio važiuoklei.

Be to, su Crown vertikaliai integruotomis gamybos ir antrinės rinkos paslaugomis bendros nuosavybės sąnaudos gali būti gerokai mažesnės.