Šakinis krautuvas Crown FC

Šakinis krautuvas Crown FC

FC serijos krautuvai idealiai tinka darbui dokuose, pervežimuose ir kraunant krovinius į stelažus. Jis sukurtas operatoriaus patogumui ir matomumui.

Kuro tipasElektra
Keliamoji galia2000-3000  kg
Maks. kėlimo aukštis7925 mm
Maitinimas48V/690-920Ah
Kategorija:

Šakinis krautuvas Crown FC serijos  

Dėl greitesnės akseleracijos ir važiavimo greičio FC serijos šakinis krautuvas užtikrina didesnį našumą. Gebėjimas atlikti iki 10 procentų daugiau krovinių perkrovimų per pamainą.

Hidraulinė sistema buvo optimizuota, kad būtų užtikrintas didesnis kėlimo, povirčio ir nuleidimo greitis, todėl padidėja našumas.

Visi šie našumo patobulinimai pasiekiami su 25 proc. padidėjusiu vienos baterijos įkrovos išdirbio laiku .

FC serijos krautuvai siūlo neprilygstamą manevringumą

Erdvę taupantis dizainas užtikrina manevringumą siaurose erdvėse ir leidžia naudoti šiuos krautuvus ten, kur kiti krautuvai netiktų.

Dvi varomieji varikliai ir vairavimo ašies geometrija žymiai pagerina sukimosi spindulį. Taip pat leidžia krautuvams apsisukti 360 ° tarpuose tarp stelažų, nekliudydami lentynų ar padėklų.

Orientuotas į operatorių

Su FC serijos šakiniais krautuvais Crown ištobulino mažus dizaino elementus, kurie turi didelę įtaką operatoriaus produktyvumui, saugumui ir našumui.

FC serijos krautuvuose operatorius dirbs našiai dėl idealios ergonomikos, gero matomumo ir daug darbo vietos. Šakinis krautuvas turi spyruokliuojančią sėdynę, patogias rankenas, papildomą vietą virš galvos, žemą pakopą.

Valdymą palengvinančios opcijos apima mini svirtis, dvi „joystick“ tipo svirtis arba rankinį hidraulinį valdymą.

Suprojektuotas ilgalaikiam darbui

Visi Crown krautuvai yra sukonstruoti ir pagaminti ilgalaikiam darbui. Tvirtas, patikimas rėmas puikiai tinka darbui su sunkiausiais kroviniais. Crown I-beam stiebo dizainas, tvirta šakių karietėlė ir tvirtesnis krovinio apsauginis rėmas atlaiko veikiančias jėgas.

Kintamosios srovės varikliai užtikrina didesnį našumą ir patikimumą. E-GEN stabdymas suteikia pranašumą eksploatacinėms savybėms, aptarnavimui ir bendroms nuosavybės sąnaudoms, praktiškai pašalinant stabdžių techninę priežiūrą.

Keliamoji galia – 2000-3000 kg

Maks. kėlimo aukštis – 7925 mm

Svorio centras – 500 mm

Maitinimas – 48V/690-920Ah

Bendras plotis – 1115-1220 mm

Su plačiu užkabinamų priedų pasirinkimu krautuvas galės dirbti su įvairaus tipo kroviniais. Pasirinkimas apima: popieriaus griebtuvai, Push-Pull įrenginiai, šakių pozicionavimo įrenginiai, dvigubų šakių įrenginys, šoninis poslinkis ir kiti.

Apšvietimo sistema suteikia papildomo matomumo tiek operatoriui, tiek pėstiesiems.

 

Papildoma informacija

Serija

FC serija

Modelis

Šakinis krautuvas Crown FC

Variklio tipas

Elektra

Šalis gamintoja

JAV

Svorio centras

500 mm

Bendras plotis

1115-1220 mm

☎ Kalbėkime gyvai

Dėl šakinių krautuvų kreiptis:

Metalistų g. 6,
LT-78107 Šiauliai

Marius Mažeika

Mob. tel +370 616 43837

Tel.: +370 41 544342
Faks.: +370 41 546116
El. paštas: marius.mazeika@nirlita.lt