Krautuvų darbiniai žibintai

Krautuvų darbiniai žibintai

Prekiaujame krautuvų bei statybinės technikos darbiniais bei pagalbiniais žibintais, įspėjamaisiais šviesos signalais. Galimi halogeniniai bei naujo tipo LED krautuvų darbiniai žibintai. Pagal kliento poreikius užsakome jiems reikiamus elementus. Kliento išsirinkto elemento iš katalogo pristatymas į mūsų sandėlį per 1 d.d.

📞 +370 69531179
✉️ tiekimas@krautuvai.lt
➡️ Metalistų g. 6, LT-78107 Šiauliai

Kategorija:

Krautuvo saugos žibintai

Saugumas darbo vietose yra pagrindinis sandėlių, gamyklų ir visų pramonės įmonių prioritetas. Labai svarbų vaidmenį vaidina matomumas. Standartinė jūsų krautuvo įranga užtikrina, kad jūs, kaip vairuotojas, aiškiai matysite, kur važiuojate. Tuo tarpu papildomi krautuvo saugos žibintai leidžia išvengti susidūrimų ir papildomai perspėja pėsčiuosius.

🔹 Šakinių krautuvų operatoriai naudodami saugos žibintus praneša netoliese esantiems pėstiesiems ir darbuotojams apie vykstančias autokrautuvo operacijas.

🔹 Krypties žibintai ne tik perspės pėsčiuosius, kad šalia jų yra krautuvas, bet ir nurodys kryptį, kuria važiuoja autokrautuvas.

🔹 Rodyklės žibintai skirti montuoti krautuvo priekyje ir gale.  Šakinio krautuvo gale sumontuota mėlyna rodyklė, įspėjanti pėsčiuosius, kad krautuvas važiuoja atbuline eiga. Priekyje pritvirtinta raudona rodyklė rodo, kad krautuvas juda į priekį.

🔹 Dažniausiai projekcinių įspėjamųjų žibintų naudotojų pasirinktos spalvos yra raudona ir mėlyna. Kodėl? Raudonos šviesos automatiškai siejamos su pavojumi ir skatina žmones reaguoti dėmesingai ir budriai. O mėlynos spalvos žibintai geriausiai matomi ant betoninių paviršių, todėl juos lengva pamatyti sandėlio aplinkoje. Šakinių krautuvų saugos žibintai gali būti ir kitų spalvų, pavyzdžiui, žalios.

🔹 Spalvos pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų norų, o ne nuo konkrečių standartų. Tai saugos sistema, kurią galima pritaikyti kiekvieno kliento ar darbo vietos poreikiams.

Norėdami gauti daugiau informacijos kreipkitės tiesiogiai į detalių skyrių:

📞 +370 69531179
✉️ tiekimas@krautuvai.lt
➡️ Metalistų g. 6, LT-78107 Šiauliai

 

☎ Kalbėkime gyvai

Krautuvų remonto cecho meistras
Darius Vileikis

Mob. tel. +370 69531179
El. p. tiekimas@krautuvai.lt