Palečių vežimėlis Turn@bout

Palečių vežimėlis Turn@bout

Kėlimo aukštis (max)
Kėlimo galia2000 kg
Svoris, kg
Šakių išmatavimai IxPxA
Produkto kodas: 1891041700 Kategorija:

Palečių vežimėlis Turn@bout unikalus pasaulyje patentuotas produktas rankiniams ir motorizuotiems palečių vežimėliams, kuris ypač supaprastina vežimelių valdymą, taupo laiką ir pinigus ir saugo komandos narių nugaras bei pečius.

Turn@bout – tai produktomarketinginis pavadinimas, kilęs nuo angliško žodžio „complete turnaround“ , t.y. visiškas apsisukimas. Turn@bout sudaro du papildomi ratukai, kurie sumontuoti šakejeir leidžia vežimėliui lengvai sukinėtis aikštelėje.

Pagrindiniai privalumai:
–          Taupo sandėliavimo vietą
–          Saugo darbuotojų nugaras
–          Mažiau apgadintų prekių
–          Taupomas laikas
–          Lengvesnis bei greitesnis valdymas
–          Greitas atsipirkimo laikas
Ankšta sandėlyje ar sunkvežimyje? Sudėtinga pastatyti vežimėlį į vietą, norėdami kažką pasiekti? Sumontuokite Turn@bout įrenginį į savo rankinį vežimėlį – tai leis prailginti Jūsų rankas. Vežimėlio ilgis taps lygus sukimosi spinduliui ir manevravimo vieta sumažės 72%. Dagiau jokių kėlimų, spardymų stengiantis pastatyti vežimėlį į vietą. Laikas taupomas dėka lengvo ir greito vežimėlio valdymo, tai greitai atsiperkanti investicija. Papildomai, tai leis Jums sumažinti apgadintų prekių kiekį, reiks mažiau sandėliavimo vietos ir apsaugos Jūsų darbuotojų nugaras.

☎ Kalbėkime gyvai

Dėl smulkiosios sandėlio technikos:

Metalistų g. 6,
LT-78107 Šiauliai

Marius Mažeika

Mob. tel +370 616 43837

Tel.: +370 41 544342
Faks.: +370 41 546116
El. paštas: marius.mazeika@nirlita.lt